Diafon Sistemi

Diafon Fiyatları

Apartman Görüntülü diafon Sistemi, Audio Akılı zil Sistemi

Diafon sistemleri işyeri ve apartman gibi yerlerde, güvenliği sağlama, yabancı ve istenmeyen kişilerin içeri girmesini önlemek amaçlı olarak kullanılan zil sistemleri, ihtiyaca göre çeşitlilik gösterir. Apartman Görüntülü Zil Sistemi, Audio İnterkom Sistemi, Görüntülü iletişim fiyatları için bizi arayın.
Diafon çeşitlerinin, uygulanan sistemin yapısına göre özellikleri değişebilir. Bina Görüntülü iletişim cihazı tercih edilmesi durumunda kullanıcılara sağladığı avantajlar ;

Apartman  Diafon Sistemi

 Akıllı ip zil sistemleri, görüntülü ve anlık iletişim sağladığından tanınmayan ya da şüpheli şahısların binaya girişi engellenebilir.
Güvenlik kameralarına bağlantı yapılabilmesi sayesinde interkom üzerinden çocuk oyun alanlarını, otoparkı vb. yerler görüntülenebilir.
Daireler arasında sesli ve görüntülü görüşme gerçekleştirilmesine imkan sağlar.
Site yönetimi, güvenlik görevlileri ve çevredeki market, restoran gibi noktalarla haberleşmeyi sağlar.
İnterkom Kapı iletişim sistemleri; güvenlik kamera sistemleri ve hırsız alarm sistemleriniz ile tam uyumlu çalışabilir.
Ip Apartman iletişim cihazları, akıllı ev otomasyon sistemleri ile uyumlu çalışır ve uzaktan yönetime olanak sağlar.
Smart Home sistemler oluşturulabilir.  sistemi markası var dır. Audio zil sistemi, Netelsan interkom zil sistemi, Multitek ıp zil sistemi vb.. ve daha fazlası yeni çıkan bir çok marka ve model pazara girmiş durumdadır. Biz apartman ve binanız için uygun görüntülü diafon olan marka ve modelleri sizin ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda tercih ediyoruz. Akıllı ip sistemi teknolojik ve yenilikler anlamında birçok fırsatlar ve çözümler sunar hale gelmiş durumdadır. Sadece ses ve görüntülü almaktan daha fazlasını sunar hale gelmiştir. Akıllı ip sistemleri aynı zamanda evinizin güvenlik sistemleri ihtiyacını karşılayan ip tabanlı, andorid  veya linux işletim sistemine sahip birer bilgisayar ağı gibi çalışabilmektedir.

Apartman Diafon Fiyatları

Diafon fiyatları, aparmamanınız için kullanılacak malzeme kat sayısı ve daire sayısına göre farklılık göstermektedir. Show Güvenlik olarak keşif yapıp verdiğimiz fiyat teklifi toplam maliyeti ile ise tutar daire başına paylaştırılacaktır. Daire bazlı fiyat teklifi sunulmuş ise verilen  birim fiyat apartman veya binada bulunan daire sayısı ile çarpılarak, apartman diafon daire başı fiyatları üzerinden toplam tutar elde edilmiş olur.

 Diafon Fiyatları Fiyatlandırma, birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İşte görüntülü diafon bu konuda dikkat edilmesi gereken bazı noktalar:

 1. Keşif ve Değerlendirme:

  • İlk adım olarak, apartman veya site için bir keşif yapılır.
  • Kullanılacak malzemeler, kat sayısı ve daire sayısı belirlenir.
 2. Fiyatlandırma:

  • Keşif sonrası verilen fiyat teklifi, toplam maliyeti içerir.
  • Bu maliyet, daire başına paylaştırılarak hesaplanır.
  • Daire bazlı fiyat teklifi sunulmuşsa, verilen birim fiyat apartman veya binada bulunan daire sayısı ile çarpılarak toplam tutar elde edilir.
 3. Kurulum ve Montaj:

  • Profesyonel ekipler tarafından kurulum ve montaj işlemleri gerçekleştirilir.
  • Sistemlerin düzgün çalışması ve uzun ömürlü olması için kaliteli malzemeler kullanılır.
 4. Bakım ve Destek:

  • Kurulum sonrası düzenli bakım ve destek hizmetleri sunulur.
  • Olası arızalar ve sorunlar hızlı bir şekilde giderilir.

Show Güvenlik ile iletişime geçerek, apartman veya siteniz için en uygun görüntülü interkom sistemi çözümlerini ve fiyat tekliflerini alabilirsiniz

 

 

[ht-ctc-sohbet]