Elektrik Servisi

Elektrik Tesisatı, Elektrik Servisi,

 Elektrik Servisi; Evinizin Elektrik Tesisatı; ev de çıkan yangınların çoğunluğu doğru malzeme ve kalitesiz işçilik gibi nedenlerden dolayı elektrik tesisatından çıkmaktadır. Uzman personellerimiz, evinizin sağlıklı, kaliteli elektrik tesisatı ve alt yapı oluşturmak için doğru ve kaliteli malzemeyi tercih ederek sağlıklı ve sorunsuz elektrik tesisatı tahsis etmektedir.

İstanbul’un farklı bölgelerinde sunulan bina elektrik tesisatı hizmetleri, aynı zamanda daireler için iç elektrik tesisatı tır. Yeni inşa edilen yapılar için, yapı denetim firması tarafından onay alındıktan sonra hizmet verilmeye başlanır. Elektrik Servisi; Bu hizmetler sayesinde binaların duvarlarına döşenecek kabloların dışarıdan görünürlüğü engellenerek kötü görünümün önüne geçilir. Elektrik boruları, priz, anahtarlar, akım kabloları, bağlantı elemanları, buat, topraklama kabloları ve elektrik panoları gibi malzemelerin yer aldığı tesisat hizmetleri sunulmaktadır.

Ev elektrik tesisatı hizmetleri, binaların özelliklerine göre değişen fiyat seçenekleriyle sunulur. Elektrik tesisatı kişilerin güvenliği açısından oldukça önem taşıyan hizmetler, işinin ehli personeller tarafından gerçekleştirilir. Aydınlatma tesisatı ve diafon (interkom) tesisatları da bina elektrik tesisatı hizmetlerimiz arasında yer alır.

Elektrik Tesisatı; Sıva altı tesisat döşemesi, kabloların sıva altına borular ile döşenerek gözükmesinin engellenmesini sağlar. Otomatik sigortalar, aşırı akımda devreleri açarak güvenli bir kullanım sağlar.

Bina ve apartmanınız için ortak kullanım olan görüntülü diafon; görüntülü kapı zil ve otomatik kurulumu ve servis hizmetlerinde bizden alabilirsiniz. Merkezi uydu santral sistemleri, ve Apartman kamera güvenlik sistemleri de hizmet alanımıza girmektedir.

This entry was posted in . Bookmark the permalink.